ZooMumba recenzja

ZooMumba, czyli coś dla każdego fana zarządzania i to nie byle czym, a swoim własnym wirtualnym zoo. Nasze zoo musi na siebie zarabiać, a żeby to było możliwe, my musimy się troskliwie opiekować jego mieszkańcami!

Bycie dyrektorem zoo…
Idea gry ZooMumba jest banalnie prosta – naszym podstawowym zadaniem jest rozbudowanie zoo, przyciąganie odwiedzających oraz dbanie jednocześnie o wszystkich podopiecznych naszego zoo. Jako troskliwy opiekun, lepiej nie czekać i leczyć zwierzaki, ponieważ ignorowanie choroby, może szybko doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji. Generalnie można przyjąć, że im lepiej dbamy o nasze zwierzęta, tym więcej zarabiamy, a pieniądze możemy wydawać na coraz nowe zwierzęta. Szczęście naszych zwierząt, ma przełożenie na zyski, co ma związek z kolei z tym jak szybko będzie się rozwijać nasze zoo. Im więcej bajerów, im więcej zwierząt, tym proporcjonalnie większa będzie liczba odwiedzających.

Wszystko ma lśnić!
Oprócz karmienia, czeka nas także utrzymanie czystości klatek oraz całości zoo, szczególnie że odwiedzający mają tendencje do śmiecenia. Musimy sprawnie usuwać wszystkie śmieci, ma to wpływ na zyski. Wraz z grą, nasze konto awansuje na coraz to wyższe poziomy, by w ten sposób, otwierać przed nami coraz to większe możliwości – nowe zwierzęta i dodatki do naszego zoo.

Zwierząt dostępnych w grze jest mnóstwo – są pandy, słonie, żyrafy, niedźwiedzie, tygrysy, lwy, łosie, pelikany, zebry czy małpy! Wszystkie poruszają się po wybiegu i wykonują różne czynności.

ZooMumba jest bardzo kolorowa i zachęcająca wizualnie – w końcu została stworzona przede wszystkim dla młodszych graczy! Zwierzaki wygląda bardzo przyjemnie, a samo wirtualne zoo wygląda praktycznie jak żywcem wyjęte z kreskówki. Na uwagę zasługuje także prostota interfejsu, który został zaprojektowany mądrze i bardzo intuicyjnie, dzięki czemu młodsi gracze będą mieli ułatwione zadanie z połapaniem się co, gdzie i jak.

Podobnie jak w innych grach dostępnych za darmo na przeglądarki, tak i tutaj jest dostępny specjalny wewnętrzny sklep. Możemy w nim kupić różne przydatne przedmioty, pomocne w opiece nad lokatorami naszego zoo. Czy warto? Generalnie lepiej samemu najpierw pograć, a dopiero potem zastanawiać się nad tym czy i po co, kupować płatne dodatki.

Grafika
Dźwięk
Grywalność
Mikropłatności

ocena_4_recenzja_gnt

Zalety
Kolorowa grafika
Przyjemna grafika
Prosty i przejrzysty interfejs

Wady
Powtarzalna

 

Werdykt
ZooMumba wkręca i angażuje, a jest przy tym bardzo solidnie i sprawnie wykonaną produkcją na przeglądarki. Główny nacisk w grze, idzie przede wszystkim na zwierzaki, które karmimy, myjemy, sprzątamy ich klatki albo, gdy są chore, podajemy lekarstwa – wszystko kręci się wokół nich. Kolorowa grafika, wygodny interfejs i bardzo wciągająca rozgrywka, sprawia że chce się wracać, mimo że jest jednak trochę powtarzalna. Ale czy ponad 15 milionów graczy może się mylić? Bo tyle właśnie fanów ma ZooMumba! Młodsi gracze powinni być zachwyceni.

 

Wasza ocena
[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

ZooMumba recenzja dnia 8 lutego 2013 rated 4.0 of 5

komentarze

Przeczytaj inne:
kingdom_rush_2
Kingdom Rush recenzja

Gorąco przedstawiamy Kingdom Rush – zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o gry niewymagające rejestracji. Ta gra strategiczna typu tower defense...

Zamknij